Telewizja Półwysep - Strona Główna

Gmina Puck

VIII Figle Gnieżdżewskich Gburów
2015-08-01 Gnieżdżewo, rozrywka
W Gnieżdżewie odbył się VIII Festyn Folklorystyczny "Figle Gnieżdżewskich Gburów". Po powitaniu przybyłych Gości przez Sołtysa wsi, rozpoczęła się świetnie przygotowana przez Mieszkańców Gnieżdżewa inscenizacja na podstawie książki "Figle gnieżdżewskich gburów" Pana Jana Patok.
XVI Festiwal Pieśni Kaszubskiej w Swarzewie
2015-07-12 Swarzewo, rozrywka
Dnia 12 lipca 2015 roku na skwerze przed Domem Kaszubskim w Swarzewie odbył się XVI FESTIWAL PIEŚNI KASZUBSKICH „Kaszëbsczé tóne nad Môlim Môrza”.
Gala Sporu Gminy Puck
2015-01-15 Połczyno, sport
W Wiejskim Klubie Kultury w Połczynie odbyła się GALA SPORTU. W programie: podsumowanie LIGI SPORTOWEJ Gminy Puck za 2014 rok oraz wyróżnienia i podziękowania dla 10-ciu najlepszych sportowców i działaczy. Organizatorem był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck
XIII Puckie Spotkania Kolędnicze
2015-01-14 Żelistrzewo, religia
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbyły się XIII Puckie Spotkania Kolędnicze. Celem imprezy jest prezentacja dorobku artystycznego z zakresu obrzędowości religijno-ludowej okresu Bożego Narodzenia oraz propagowanie pięknych tradycji kolędniczych w środowiskach lokalnych.
3. Sesja Rady Gminy Puck
Zapraszamy do obejrzenia III sesji Rady Gminy Puck, która odbyła się w dniu 30.12.2014 roku w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Puck.
Wieczór Bożonarodzeniowy w Żelistrzeiwie
2014-12-14 Żelistrzewo, religia
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się „Wieczór Bożonarodzeniowy” Gminy Puck. Organizatorem spotkania był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Spotkanie adresowane było głównie do ludzi tworzących i wspierających życie społeczno-kulturalne oraz samorządowców Gminy Puck.
Spotkanie Rodzin Muzykujących – Strzelno 2014
2014-12-07 Strzelno, rozrywka
W Strzelnie odbyło się XX Spotkanie Rodzin Muzykujących, w którym udział wzięło 16 rodzin. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.
Koncert Charytatywny Dla Angeliki
2014-12-06 Gnieżdżewo, inne
W Gnieżdżewie Fundacja Pomocy Dzieciom i Młodzieży Instrumental oraz Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck zorganizowali "MIKOŁAJKOWY KONCERT CHARYTATYWNY DLA ANGELIKI". Całkowity dochód z biletów przekazany został na leczenie i rehabilitację Angeliki Filipkowskiej, która choruje na rzadką wrodzoną chorobę kości. Koncert poprowadziła Bożena Ceszke.
1. Sesja Rady Gminy Puck
Zapraszamy do obejrzenia 1 sesji Rady Gminy Puck, która odbyła się w dniu 01.12.2014 roku w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Puck.
XIX Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Ziemi Puckiej
2014-11-23 Żelistrzewo, rozrywka
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się XIX Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy Rady Gminnej KGW w Gminie Puck, Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Pucku. Gospodarzem turnieju było Koło Gospodyń Wiejskich w Żelistrzewie.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2019 SEMWIT / StudioFX