Telewizja Półwysep - Strona Główna

inne

Konferencja z okazji Zaślubin Polski z Morzem
2016-02-10 Puck, inne
W Pucku odbyła się Konferencja z okazji Zaślubin Polski z morzem. W tegorocznej inicjatywie wygłoszone zostały wykłady: kontradmirała rez. dr inż. Czesława Dyrcza oraz ks. prof. Jana Perszona. Organizatorem było Polskie Towarzystwo Nautologiczne wraz z Ośrodkiem Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz Towarzystwem Upiększania Miasta Pucka.
Apel PartnerFirm do pracodawców
2015-12-08 Wladysławowo, inne
Krótki apel do pracodawców wahających się nad zatrudnieniem osób niepełnosprawnych. Dofinansowania do pensji z PFRON są najlepszą zachętą, aby zatrudnić osobę z grupą inwalidzką. My pomagamy w ich pozyskiwaniu. http://partnerfirm.pl/
Energia Kultury Nowożytności - Puck 2015
2015-10-17 Puck, inne
17 października 2015 roku w puckim ratuszu odbyła się sesja naukowa pod tytułem "Energia Kultury Nowożytności" - kultura i sztuka ziemi puckiej od XVI do XVIII wieku zorganizowana przez Towarzystwo Upiększania Miasta Pucka.
Wieczór Bożonarodzeniowy w Żelistrzeiwie
2014-12-14 Żelistrzewo, inne
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się „Wieczór Bożonarodzeniowy” Gminy Puck. Organizatorem spotkania był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Spotkanie adresowane było głównie do ludzi tworzących i wspierających życie społeczno-kulturalne oraz samorządowców Gminy Puck.
Koncert Charytatywny Dla Angeliki
2014-12-06 Gnieżdżewo, inne
W Gnieżdżewie Fundacja Pomocy Dzieciom i Młodzieży Instrumental oraz Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck zorganizowali "MIKOŁAJKOWY KONCERT CHARYTATYWNY DLA ANGELIKI". Całkowity dochód z biletów przekazany został na leczenie i rehabilitację Angeliki Filipkowskiej, która choruje na rzadką wrodzoną chorobę kości. Koncert poprowadziła Bożena Ceszke.
Próba bica rekordu w jedzeniu śniadania
2014-11-08 Chłapowo, inne
Zdrowe śniadanie uczniów Szkoły Podstawowej w Chłapowie. Dzieci przygotowały kolorowy posiłek i włączyli się w próbę bicia rekordu Guinessa w ramach akcji ogłoszonej przez Światową Organizację Zdrowia. W tym samym czasie do posiłku zasiedli uczniowie w wielu szkołach na terenie Polski.
Wieczornica Alei Gwiazd Sportu 2014
2014-10-30 Wladysławowo, inne
We Władysławowie w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich odbyła się Wieczornica poświęcona pamięci wybitnych sportowców, których już nie ma wśród nas… Podczas tegorocznego spotkania uczciono pamięć gdańskiego himalaisty Andrzeja Marciniaka odsłaniając jego gwiazdę, zamocowaną w rzeźbie "Korona Himalajów".
Dzień Ziemniaka - Celbowo 2014
2014-09-21 Celbowo, inne
21 września na placu przy Wiejskim Klubie Kultury w Celbowie odbył się festyn pn. „Dzień Ziemniaka”. Organizatorami imprezy byli: Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Koło Gospodyń Wiejskich i Wiejski Klub Kultury w Celbowie przy współpracy z Pomorsko-Mazurską Hodowlą Ziemniaka Oddział w Celbowie oraz Biuro Powiatowe Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Pucku.
Europejskie Dni Dziedzictwa Kulturowego 2014
2014-09-13 Rzucewo, inne
W Osadzie Łowców Fok w Rzucewie odbyły się Europejskie Dni Dziedzictwa Kulturowego. Organizatorem imprezy było Muzeum Archeologiczne w Gdańsku oraz Gmina Puck. Na przybyłych gości czekało wiele ciekawych atrakcji, a mianowicie specjały kuchni regionalnej czy pokazy twórców ludowych.
Dożynki Gminy Puck - Mrzezino 2014
2014-08-24 Mrzezino, inne
Dnia 24 sierpnia 2014 roku w Mrzezinie odbyły się Dożynki Gminy Puck z udziałem 20 delegacji z wieńcami dożynkowymi. Organizatorem imprezy był Wójt Gminy Puck, Przewodniczący Rady Gminy Puck oraz Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Gospodarzem było sołectwo Mrzezino.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2024 SEMWIT / StudioFX