Telewizja Półwysep - Strona Główna

religia

Gmina Puck: Wieczór Bożonarodzeniowy
2016-12-18 Żelistrzewo, religia
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się „Wieczór Bożonarodzeniowy” Gminy Puck. Organizatorem spotkania był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Spotkanie adresowane było głównie do ludzi tworzących i wspierających życie społeczno-kulturalne oraz samorządowców Gminy Puck.
Promocja Albumu Danuty i Jana P. Dettlaff
2015-03-01 Puck, religia
W kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku odbyła się promocja albumu „Fara w Pucku” autorstwa Danuty i Jan P. Dettlaff. Laudacji albumu dokonł ks. prof. dr hab. Jan Perszon. Podczas promocji albumu wystąpił Chór Parafialny Św. Cecylii.
XIII Puckie Spotkania Kolędnicze
2015-01-14 Żelistrzewo, religia
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbyły się XIII Puckie Spotkania Kolędnicze. Celem imprezy jest prezentacja dorobku artystycznego z zakresu obrzędowości religijno-ludowej okresu Bożego Narodzenia oraz propagowanie pięknych tradycji kolędniczych w środowiskach lokalnych.
Wieczór Bożonarodzeniowy w Żelistrzeiwie
2014-12-14 Żelistrzewo, religia
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się „Wieczór Bożonarodzeniowy” Gminy Puck. Organizatorem spotkania był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Spotkanie adresowane było głównie do ludzi tworzących i wspierających życie społeczno-kulturalne oraz samorządowców Gminy Puck.
Koncerty cysterskie -„Ad te, Domine”
2014-10-04 Mechowo, religia
W kościele parafialnym w Mechowie odbył się kolejny koncert cysterski z cyklu "W kręgu cysterskiego chorału". Tym razem w murach Starzyńskiego Kościoła usłyszeliśmy Wokalno-instrumentalny zespół muzyki dawnej "Ad te, Domine". Organizatorem koncertu był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystki w Gminie Puck.
W kręgu cysterskiego chorału -„Ad te, Domine”
2014-07-05 Starzyno, religia
W kościele parafialnym w Starzynie odbył się kolejny koncert cysterski z cyklu "W kręgu cysterskiego chorału". Tym razem w murach Starzyńskiego Kościoła usłyszeliśmy Wokalno-instrumentalny zespół muzyki dawnej "Ad te, Domine". Organizatorem koncertu był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystki w Gminie Puck.
XII Puckie Spotkania Kolędnicze
2014-01-10 Żelistrzewo, religia
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbyły się XII Puckie Spotkania Kolędnicze. Celem imprezy jest prezentacja dorobku artystycznego z zakresu obrzędowości religijno-ludowej okresu Bożego Narodzenia oraz propagowanie pięknych tradycji kolędniczych w środowiskach lokalnych.
„W kręgu cysterskiego chorału”
2013-06-30 Starzyno, religia
W kościele parafialnym w Starzynie odbył się kolejny koncert cysterski z cyklu "W kręgu cysterskiego chorału". Tym razem w murach Starzyńskiego Kościoła usłyszeliśmy psalmy i poezje bł. Jana Pawła II w interpretacji Weroniki Korthals.
XI Puckie Spotkania Kolędnicze
2013-01-11 Strzelno, religia
11 stycznia 2013r. w sali Wiejskiego Domu Kultury w Strzelnie odbyły się XI Puckie Spotkania Kolędnicze. Udział wzięło 16 zespołów w kategorii „szkoły”. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatu Puckiego.
Spotkanie opłatkowe KGW we Władysławowie
2011-12-16 Wladysławowo, religia
Tradycyjnie we Władysławowie odbyło się spotkanie opłatkowe na które przybyły delegacje KGW z ziemi puckiej oraz przedstawiciele władz z naszego regionu. Na wstępie wystąpiły dzieci prezentując przybyłym gościom jasełka. Nie obyło się oczywiście bez wspólnej biesiady i śpiewania kolęd.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2024 SEMWIT / StudioFX