Telewizja Półwysep - Strona Główna

Moje Wakacje 2010

Ósmy cud świata w Jastrzębiej Górze
Armia Terakotowa – tak nazywanych jest ponad siedem tysięcy żołnierzy wraz z końmi, odnalezionych przez trzech chińskich chłopów w 1974 roku, w pobliżu miasta Xi’an. W pełni odrestaurowaną Armię Terakotową można oglądać w Chinach natomiast replikę jej niewielkiej części można obejrzeć w J. Górze.
Fascynujący świat entomologii
Muzeum stworzone z prywatnej kolekcji tworzonej z pasją od 1937 roku. Na wystawie można obejrzeć najcenniejsze, najładniejsze i najciekawsze motyle i owady z całego świata.
Rejsy po Bałtyku - Statek Wikingów
Niegdyś Wikingowie za pomocą charakterystycznych statków handlowych przewozili swoje towary. Dziś jedyny we Władysławowie statek Wikingów „Normandia” wypływa w morze w rejsy wycieczkowe z turystami.
Wszystko o koniach
Jeżeli jesteś miłośnikiem koni, jeździectwa i tego wszystkiego co jest związane z tymi wspaniałymi zwierzętami, to Centrum Aktywnej Rekreacji we Władysławowie jest miejscem właśnie dla Ciebie.
Chceme le so zarzec!
Muzyczna Biesiada z Kaszubską Tabaką to impreza poświęcona w całości promocji kultury kaszubskiej wśród wypoczywających nad morzem urlopowiczów. W takcie biesiady można poznać ciekawostki oraz anegdoty związane z kaszubską tabaką.
Podwodny świat
Jastrzębia Góra oprócz wspaniałego wypoczynku oferuje także mnóstwo atrakcji. Np. wspaniałe oceanarium po wizycie, w którym każdy miłośnik słodkowodnych i morskich potworów będzie zadowolony.
Karaoke na Pomarańczowym
Rozśpiewana zabawa z mikrofonem w ręku, relaksujące hobby, a może czasem... początek kariery wokalnej;) Tak czy inaczej karaoke to dobry sposób na spędzenie deszczowych, letnich wieczorów.
Rejs po Bałtyku - ATHENA
Wycieczki po morzu od lat cieszą się we Władysławowie sporym powodzeniem wśród turystów, a oferta rejsów jest naprawdę bogata.
Wieża widokowa
Widoki z wieży widokowej we Władysławowie niewątpliwie zachwycą każdego turystę. Pod wieczór, kiedy już zachodzi słońce, można z niej ujrzeć miasto z zupełnie innej perspektywy
Muzyczne wibracje na Pomarańczowym
Wakacje spędzane pod namiotem, mogą być równie przyjemne jak wczasy w pensjonacie. Zwłaszcza jeżeli można je łączyć z Live Music Camp, letnią sceną Campingu Pomarańczowe.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2024 SEMWIT / StudioFX