Telewizja Półwysep - Strona Główna

Żelistrzewo

Gmina Puck: Wieczór Bożonarodzeniowy
2016-12-18 Żelistrzewo, religia
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się „Wieczór Bożonarodzeniowy” Gminy Puck. Organizatorem spotkania był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Spotkanie adresowane było głównie do ludzi tworzących i wspierających życie społeczno-kulturalne oraz samorządowców Gminy Puck.
21. Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Ziemi Puckiej
2016-11-20 Żelistrzewo, rozrywka
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się 21 Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy Rady Gminnej KGW w Gminie Puck, Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Pucku. Gospodarzem turnieju było Koło Gospodyń Wiejskich w Żelistrzewie.
Inauguracja Roku Kulturalnego 2015/16 Gminy Puck
2015-10-24 Żelistrzewo, rozrywka
Wiejskim Klubie Kultury w Żelistrzewie odbyła się Inauguracja Roku Kulturalnego 2015/2016 Gminy Puck. W ramach tego wydarzenia nastąpiło wręczenie nagrody konkursowej "Klubowego Bursztynowego Lauru". W tej części materiału wręczenie nagrody Klubowego Bursztynowego Lauru oraz Klubowych Konfrontacji Artystycznych.
XIII Puckie Spotkania Kolędnicze
2015-01-14 Żelistrzewo, religia
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbyły się XIII Puckie Spotkania Kolędnicze. Celem imprezy jest prezentacja dorobku artystycznego z zakresu obrzędowości religijno-ludowej okresu Bożego Narodzenia oraz propagowanie pięknych tradycji kolędniczych w środowiskach lokalnych.
Wieczór Bożonarodzeniowy w Żelistrzeiwie
2014-12-14 Żelistrzewo, religia
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się „Wieczór Bożonarodzeniowy” Gminy Puck. Organizatorem spotkania był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Spotkanie adresowane było głównie do ludzi tworzących i wspierających życie społeczno-kulturalne oraz samorządowców Gminy Puck.
XIX Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Ziemi Puckiej
2014-11-23 Żelistrzewo, rozrywka
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się XIX Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy Rady Gminnej KGW w Gminie Puck, Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Pucku. Gospodarzem turnieju było Koło Gospodyń Wiejskich w Żelistrzewie.
Inauguracja Roku Kulturalnego Gminy Puck 2014
2014-10-26 Żelistrzewo, rozrywka
Wiejskim Klubie Kultury w Żelistrzewie odbyła się inauguracja roku kulturowego Gminy Puck. W ramach tego wydarzenia nastąpiło wręczenie nagrody konkursowej "Klubowego Bursztynowego Lauru".
Debata o stanie edukacji w Gminie Puck
2014-02-20 Żelistrzewo, edukacja
Debata „Wybrane aspekty polityki oświatowej w Gminie Puck”, która odbyła się 20 lutego 2014 r. w sali Domu Kultury w Żelistrzewie. Jakość pracy szkoły w kontekście jej społecznych funkcji – prof. dr hab. Tomasz Szkudlarek – Kierownik Zakładu Filozofii Wychowania i Studiów Kulturowych przy Instytucie Pedagogiki UG
XII Puckie Spotkania Kolędnicze
2014-01-10 Żelistrzewo, inne
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbyły się XII Puckie Spotkania Kolędnicze. Celem imprezy jest prezentacja dorobku artystycznego z zakresu obrzędowości religijno-ludowej okresu Bożego Narodzenia oraz propagowanie pięknych tradycji kolędniczych w środowiskach lokalnych.
Wieczór Bożonarodzeniowy Gminy Puck
2013-12-15 Żelistrzewo, inne
W Żelistrzewie odbył się Wieczór Bożonarodzeniowy Gminy Puck. W ramach tej uroczystości odbyła się Gala Sportu podczas, której podsumowano rok sportowy. Wyróżniono i nagrodzono najlepsze LZS, oraz 10-ciu najlepszych sportowców. Organizatorem był Wójt Gminy Puck i Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2023 SEMWIT / StudioFX