Telewizja Półwysep - Strona Główna

inne

W kręgu cysterskiego chorału -„Ad te, Domine”
2014-07-05 Starzyno, inne
W kościele parafialnym w Starzynie odbył się kolejny koncert cysterski z cyklu "W kręgu cysterskiego chorału". Tym razem w murach Starzyńskiego Kościoła usłyszeliśmy Wokalno-instrumentalny zespół muzyki dawnej "Ad te, Domine". Organizatorem koncertu był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystki w Gminie Puck.
XII Puckie Spotkania Kolędnicze
2014-01-10 Żelistrzewo, inne
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbyły się XII Puckie Spotkania Kolędnicze. Celem imprezy jest prezentacja dorobku artystycznego z zakresu obrzędowości religijno-ludowej okresu Bożego Narodzenia oraz propagowanie pięknych tradycji kolędniczych w środowiskach lokalnych.
Wieczór Bożonarodzeniowy Gminy Puck
2013-12-15 Żelistrzewo, inne
W Żelistrzewie odbył się Wieczór Bożonarodzeniowy Gminy Puck. W ramach tej uroczystości odbyła się Gala Sportu podczas, której podsumowano rok sportowy. Wyróżniono i nagrodzono najlepsze LZS, oraz 10-ciu najlepszych sportowców. Organizatorem był Wójt Gminy Puck i Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck.
38 Sesja Rady Gminy Puck
2013-10-03 Gmina Puck, inne
Zapraszamy do obejrzenia XXXVIII sesji Rady Gminy Puck, która odbyła się w dniu 03.10.2013 roku w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Puck.
XI Zjazd Kaszubskich Śpiewaków
2013-09-21 Żelistrzewo, inne
W Żelistrzewie spotkali się na swoim jedenastym już zjeździe kaszubskie chóry działające w Radzie Kaszubskich Chórów.
Europejskie Dni Dziedzictwa Kulturowego 2013
2013-09-15 Rzucewo, inne
W Osadzie Łowców Fok w Rzucewie odbyły się Europejskie Dni Dziedzictwa Kulturowego. Organizatorem imprezy było Muzeum Archeologiczne w Gdańsku oraz Gmina Puck. Na przybyłych gości czekało wiele ciekawych atrakcji, a mianowicie specjały kuchni regionalnej czy pokazy twórców ludowych.
Park Kulturowy Osada Łowców Fok
2013-07-02 Rzucewo, inne
W Rzucewie oficjalnie otwarto zrekonstruowaną osadę łowców fok. Pierwsi ludzie na ten teren przybyli około 5 tysięcy lat przed naszą erą. Nic dziwnego, że właśnie na tym miejscu powstał Park Kulturowy - Osada Łowców Fok. Dzięki niemu poznać można zwyczaje i życie dawnych mieszkańców Cypla Rzucewskiego sięgające czasów neolitu.
Festyn Ekologiczny „Jak jemy tak żyjemy”
2013-05-18 Połchowo, inne
W Połchowie odbył się Festyn ekologiczny pn "Jak jemy tak żyjemy". W programie były występy artystyczne dzieci i zespołów regionalnych, stoisko zdrowej żywności, porady dietetyka, sprzedaż kwiatów, stoiska gastronomiczne, wesołe miasteczko, konkursy ekologiczne oraz zbiórka sprzętu RTV i AGD w zamian za drzewko.
XI Puckie Spotkania Kolędnicze
2013-01-11 Strzelno, inne
11 stycznia 2013r. w sali Wiejskiego Domu Kultury w Strzelnie odbyły się XI Puckie Spotkania Kolędnicze. Udział wzięło 16 zespołów w kategorii „szkoły”. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatu Puckiego.
Europejskie Dni Dziedzictwa Rzucewo 2012
2012-09-08 Rzucewo, inne
Tegoroczne Europejskie Dni Dziedzictwa 2012 odbyły się pod hasłem „Tajemnice codzienności”. 8 i 9 września w Rzucewie przygotowano niezwykle ciekawą wystawę, przedstawiającą codzienne prace mieszkańców wsi rybackich. Na przybyłych gości czekało również wiele innych ciekawych atrakcji, a mianowicie specjały kuchni regionalnej czy pokazy twórców ludowych.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2019 SEMWIT / StudioFX