Telewizja Półwysep - Strona Główna

Starzyno

Spotkanie Rodzin Muzykujących – Starzyno 2016
2016-12-11 Starzyno, rozrywka
W Starzynie odbyło się 22 Spotkanie Rodzin Muzykujących. Rodziny w swoim repertuarze prezentowały m.in. utwory biesiadne, bożonarodzeniowe, patriotyczne czy kaszubskie. Po raz pierwszy można było usłyszeć również… ludowe piosenki rosyjskie. Uczestnikiem spotkania był bowiem duet rodzinny z Kaliningradu.
W kręgu cysterskiego chorału -„Ad te, Domine”
2014-07-05 Starzyno, inne
W kościele parafialnym w Starzynie odbył się kolejny koncert cysterski z cyklu "W kręgu cysterskiego chorału". Tym razem w murach Starzyńskiego Kościoła usłyszeliśmy Wokalno-instrumentalny zespół muzyki dawnej "Ad te, Domine". Organizatorem koncertu był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystki w Gminie Puck.
„W kręgu cysterskiego chorału”
2013-06-30 Starzyno, religia
W kościele parafialnym w Starzynie odbył się kolejny koncert cysterski z cyklu "W kręgu cysterskiego chorału". Tym razem w murach Starzyńskiego Kościoła usłyszeliśmy psalmy i poezje bł. Jana Pawła II w interpretacji Weroniki Korthals.
„W kręgu cysterskiego chorału… Vespera”
2012-06-24 Starzyno, rozrywka
24 czerwca w Kościele parafialnym w Starzynie odbył się kolejny koncert z cyklu "W kręgu cysterskiego chorału… Vespera" - Koncert muzyki dawnej. W wykonaniu wokalistki Cappelli Gedanensis Anny Asmus przy akompaniamencie Aliny Aleksiejuk. Organizatorem koncertu był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystki w Gminie Puck.
„W kręgu cysterskiego chorału” - Harmonia
2011-10-02 Starzyno, religia
W Starzynie odbył się koncert cysterski z udziałem chóru męskiego "Harmonia" z Wejherowa z panem dyrygentem Marcinem Grzywaczem i panem Arturem Sychowskim na organach.
Koncert Cysterski Starzyno
2010-07-02 Starzyno, religia
W kościele św. Michała Archanioła w Starzynie można było usłyszeć wyjątkowy koncert. W barokowych murach wzniesionych z fundacji Cystersów rozbrzmiał Cysterski Chorał.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2024 SEMWIT / StudioFX