Telewizja Półwysep - Strona Główna

Celbowo

filmy dostępne bez logowania
2016-09-18 Celbowo, rozrywka
18 września 2016 roku na placu przy Wiejskim Klubie Kultury w Celbowie odbył się festyn pn. „Dzień Ziemniaka”. Organizatorami imprezy byli: Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Koło Gospodyń Wiejskich i WKK w Celbowie przy współpracy z Pomorsko-Mazurską Hodowlą Ziemniaka Oddział w Celbowie.
Dzień Ziemniaka - Celbowo 2014
2014-09-21 Celbowo, rozrywka
21 września na placu przy Wiejskim Klubie Kultury w Celbowie odbył się festyn pn. „Dzień Ziemniaka”. Organizatorami imprezy byli: Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Koło Gospodyń Wiejskich i Wiejski Klub Kultury w Celbowie przy współpracy z Pomorsko-Mazurską Hodowlą Ziemniaka Oddział w Celbowie oraz Biuro Powiatowe Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Pucku.
Kaszubskie Dożynki Gminy Puck - Celbowo 2013
2013-08-25 Celbowo, rozrywka
25 sierpnia 2013r. w Celbowie odbyły się Kaszubskie Dożynki Gminy Puck. Dożynki są okazją do pełnej integracji i ukazaniem aktywności społecznej naszych wiejskich środowisk. Podczas uroczystości rolnicy z Gminy Puck zostali odznaczeni przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Kazimierza Plocke medalem "Zasłużony dla Rolnictwa".
„Dzień Ziemniaka” - Celbowo
2010-09-26 Celbowo, rozrywka
26 września w Celbowie odbyła się impreza ”Dzień Ziemniaka” organizatorem byli: Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Koło Gospodyń Wiejskich, Rada Sołecka i Wiejski Klub Kultury w Celbowie przy współpracy Pomorsko-Mazowieckiej Hodowli Ziemniaka Oddział w Celbowie. Program imprezy był bardzo bogaty. Były występy artystyczne, konkursy, wystawa ziemniaków, stoiska handlowe oraz wiele innych atrakcji.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2024 SEMWIT / StudioFX