Telewizja Półwysep - Strona Główna

ludzie, pasje, hobby

Weekend Militarny w Jastarni 2009
Już po raz trzeci organizowany jest weekend militarny. Od początku motywem przewodnim inscenizacji organizowanych w jego ramach były epizody ćwiczeń Wojska Polskiego.
Malarstwo Jerzego Kaczmarka
Jerzy Kaczmarek na 34 obrazach, eksponowanych na wystawie w Bibliotece Publicznej w Pucku, pokazał różnorodność swojej twórczości. Dzisiaj mieszka w Poznaniu, ale tak naprawdę z Puckiem, miastem w którym mieszkał 40 lat, nie rozstał się.
Benedykt XVI w fotografii Czesława Kozłowskiego SJ
Benedykt XVI w fotografii Czesława Kozłowskiego SJ.
II Zlot Miłośników
Klub Alfa Pomorze ponownie przygotował dla miłośników marki Alfa Romeo imprezę podczas weekendu majowego. Jest to zlot dla wszystkich posiadaczy i miłośników marki, niezależnie od faktu czy należą do Klubu Alfa Pomorze, do innych Klubów, oraz dla osób nienależących do żadnego klubu.
Belonada
W dniach 24 i 25 maja na wodach Zatoki Puckiej rozegrano VI Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie „Belonada 2008”. Tym razem z portu rybackiego w Pucku wystartowało 76 zawodników reprezentujących 25 drużyn. W dwóch turach zawodów złowiono 176 belon.
Z wizytą u ogrodnika - Ogrodnik radzi...
Audycja z cyklu "U ogrodnika". Dzisiejszym tematem są powojniki, rośliny pnące lub płożące o drewniejących łodygach dorastające do 8 m długości.
Moje pasje - Hodowla gołębi
Hodowla gołębi Marian Abraham z Żelistrzewa
Martwa natura, pejzaże i hafty
III wystawia prac amatorów prac malarskich "Martwa natura,pejzaże i hafty"
Wiosenne impresje
Wiosenne impresje-stroiki świąteczne.Joanna Konopska
Moje pasje
Moje pasje-rzeźbiarz Hubert Sarzyński
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2019 SEMWIT / StudioFX