Telewizja Półwysep - Strona Główna

rozrywka

Koncerty cysterskie -„Ad te, Domine”
2014-10-04 Mechowo, rozrywka
W kościele parafialnym w Mechowie odbył się kolejny koncert cysterski z cyklu "W kręgu cysterskiego chorału". Tym razem w murach Starzyńskiego Kościoła usłyszeliśmy Wokalno-instrumentalny zespół muzyki dawnej "Ad te, Domine". Organizatorem koncertu był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystki w Gminie Puck.
Dzień Ziemniaka - Celbowo 2014
2014-09-21 Celbowo, rozrywka
21 września na placu przy Wiejskim Klubie Kultury w Celbowie odbył się festyn pn. „Dzień Ziemniaka”. Organizatorami imprezy byli: Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Koło Gospodyń Wiejskich i Wiejski Klub Kultury w Celbowie przy współpracy z Pomorsko-Mazurską Hodowlą Ziemniaka Oddział w Celbowie oraz Biuro Powiatowe Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Pucku.
Święto Chleba - Sławutowo 2014
2014-08-15 Sławutowo, rozrywka
W Sławutowie, odbył się festyn regionalny ŚWIĘTO CHLEBA. Na początku spotkania została odprawiona Msza św. ze święceniem ziół i płodów rolnych. Ponadto na festynie można było zobaczyć występy zespołów kaszubskich zobaczyć pokaz tradycyjnego wypieku chleba i wyrób masła.
XV Festiwal Pieśni Kaszubskiej w Swarzewie
2014-07-14 Swarzewo, rozrywka
Na skwerze przed Domem Kaszubskim w Swarzewie odbył się XV FESTIWAL PIEŚNI KASZUBSKICH „Kaszëbsczé tóne nad Môlim Môrza”. Organizatorem Festiwalu był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.
W kręgu cysterskiego chorału -„Ad te, Domine”
2014-07-05 Starzyno, rozrywka
W kościele parafialnym w Starzynie odbył się kolejny koncert cysterski z cyklu "W kręgu cysterskiego chorału". Tym razem w murach Starzyńskiego Kościoła usłyszeliśmy Wokalno-instrumentalny zespół muzyki dawnej "Ad te, Domine". Organizatorem koncertu był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystki w Gminie Puck.
XII Puckie Spotkania Kolędnicze
2014-01-10 Żelistrzewo, rozrywka
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbyły się XII Puckie Spotkania Kolędnicze. Celem imprezy jest prezentacja dorobku artystycznego z zakresu obrzędowości religijno-ludowej okresu Bożego Narodzenia oraz propagowanie pięknych tradycji kolędniczych w środowiskach lokalnych.
Wieczór Bożonarodzeniowy Gminy Puck
2013-12-15 Żelistrzewo, rozrywka
W Żelistrzewie odbył się Wieczór Bożonarodzeniowy Gminy Puck. W ramach tej uroczystości odbyła się Gala Sportu podczas, której podsumowano rok sportowy. Wyróżniono i nagrodzono najlepsze LZS, oraz 10-ciu najlepszych sportowców. Organizatorem był Wójt Gminy Puck i Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck.
XVIII Turniej Kół Gospodyń Wiejskich
2013-11-24 Żelistrzewo, rozrywka
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się XVIII Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy Rady Gminnej KGW w Gminie Puck, Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Pucku. Gospodarzem turnieju było Koło Gospodyń Wiejskich w Żelistrzewie.
Inauguracja Roku Kulturalnego Gminy Puck 2013
2013-10-20 Mechowo, rozrywka
W kościele parafialnym w Mechowie odbył się Koncert Cysterski w wyk. Chóru "Jubileum" z Żelistrzewa. Po koncercie w Wiejskim Klubie Kultury odbyła się inauguracja roku kulturowego Gminy Puck. W ramach tego wydarzenia nastąpiło wręczenie nagrody konkursowej "Klubowego Bursztynowego Lauru".
XI Zjazd Kaszubskich Śpiewaków
2013-09-21 Żelistrzewo, rozrywka
W Żelistrzewie spotkali się na swoim jedenastym już zjeździe kaszubskie chóry działające w Radzie Kaszubskich Chórów.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2022 SEMWIT / StudioFX