Telewizja Półwysep - Strona Główna

rybołówstwo

„Galeria Morska” Władysławowo
Oryginalne, zachowane wnętrza: Sterówka Kapitańska ze sprawnym kokpitem, sala ekspozycyjna, sprzęt ratunkowy, możliwość zobaczenia w przekroju zasady pracy silnika kutra rybackiego i wiele innych atrakcji czeka na zwiedzających Galerię Morską we władysławowskim porcie.
Zawody Wędkarskie „Bursztynowy Dorsz” 2010
VIII edycja zawodów im. kpt. Mariana Leszka Wiśniewskiego o Puchar "Bursztynowego Dorsza" zakończona. Po raz kolejny amatorzy wędkarstwa morskiego mieli okazję spotkać się w swoim gronie i powalczyć o puchar „Bursztynowego Dorsza”.
Tragedia w Jastarni: utonęli rybacy
2010-03-24 Jastarnia, rybołówstwo
Mawia się, że zawód rybaka należy do najniebezpieczniejszych na świecie. Morze to nieokiełznany żywioł. Potrafi zachwycić bezkresem przestrzeni, jak i przerazić potęgą swego wzburzenia, pochłaniając w jednej sekundzie ludzkie życie. W Jastarni zabrało dwóch doświadczonych rybaków. Porozmawialiśmy o tej tragedii z mieszkańcami miasteczka...
Romualda Białkowska - Prezes P.P. i U.R. „Szkuner”
Rozmowa z Panią Romualdą Białkowską - Prezesem Przedsiębiorstwa Połowów i Usług Rybackich "Szkuner" Sp. z o.o. Pani Prezes złożyła życzenia świąteczne a także mówiła o planach i celach do zrealizowania w Nowym 2010 Roku.
VII Festiwal Dorsza - Władysławowo 2009
W dniach 04-06 września 2009r. odbyła się już kolejna edycja wspaniałej imprezy z cyklu "FESTIWAL DORSZA" o puchar Burmistrza miasta Władysławowa.
Zawody Wędkarskie „Bursztynowy Dorsz” 2009
Obecność 36 wędkarzy pozwoliło na spotkanie, dające pełen relaks pobytu prawie 3-dniowego nad morzem. Każdy z uczestników otrzymał okolicznościowe pamiątki.
Zarybianie Zatoki Puckiej
2008-06-26 Puck, rybołówstwo
Zarybianie Zatoki Puckiej.
Zawody Wędkarskie „Bursztynowy Dorsz” - 2008
Impreza miała charakter integracyjny i kameralny, która była przeznaczona dla miłośników wędkarstwa dając im pełny relaks i odstresowanie od natłoku i gwaru. Ilość uczestników ograniczona została do wypłynięcia dwóch jednostek tj. "NEPTUN" "NEREIDA". Organizatorem był kpt. Marian Wiśniewski.
Belonada
2008-05-24 Puck, rybołówstwo
W dniach 24 i 25 maja na wodach Zatoki Puckiej rozegrano VI Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie „Belonada 2008”. Tym razem z portu rybackiego w Pucku wystartowało 76 zawodników reprezentujących 25 drużyn. W dwóch turach zawodów złowiono 176 belon.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2024 SEMWIT / StudioFX