Telewizja Półwysep - Strona Główna

Jastarnia

filmy dostępne bez logowania
I Familiada Sportowa - Camping „Maszoperia”
2011-08-10 Jastarnia, sport
W Jastarni na Campingu „Maszoperia” odbyła się pierwsza Familiada Sportowa między campingami półwyspu Helskiego. W imprezie brały udział dzieci w wieku od 5 do 10 lat z rodzicami. W programie były m.in. quizy sportowe, tory przeszkód, przeciąganie liny, mini disco, karaoke familijne i wiele innych atrakcji. Impreza odbyła się pod egidą Burmistrza Miasta Jastarni.
Dni Węgorza - Jastarnia 2010
2010-08-07 Jastarnia, rozrywka
W Jastarni tradycyjnie odbyły się DNI WĘGORZA podczas festynu można było obejrzeć regaty pomeranek, wziąć udział w walce na bukszprycie i rezowaniu pala, a także przyjrzeć się pokazom rzemiosła rybackiego nabyć pamiątki z Kaszub, skosztować chleba ze smalcem, ryb pod różnymi postaciami, a w szczególności węgorzy.
Pożar w Jastarni
W Noc Świętojańską w Jastarni palił się budynek Miejskiego Zarządu Portu. Prawdopodobną przyczyną pożaru był upadek racy świetlnej na dach budynku.
Piracka Sobótka w Jastarni
2010-06-23 Jastarnia, święto
Obchody Nocy Sobótkowej w Jastarni mają ponad wiekową tradycję. Dawniej była organizowana przez młodzież męską, która w danym roku kończyła 21 lat, a obecnie organizatorami są reprezentanci rocznika, który w danym roku kończy lat 19. To co wyróżnia jastarnicką sobótkę wśród innych na naszym terenie, to barwny i głośny pochód młodzieży, który wieczorem przechodzi ulicami miasta.
Tragedia w Jastarni: utonęli rybacy
2010-03-24 Jastarnia, rybołówstwo
Mawia się, że zawód rybaka należy do najniebezpieczniejszych na świecie. Morze to nieokiełznany żywioł. Potrafi zachwycić bezkresem przestrzeni, jak i przerazić potęgą swego wzburzenia, pochłaniając w jednej sekundzie ludzkie życie. W Jastarni zabrało dwóch doświadczonych rybaków. Porozmawialiśmy o tej tragedii z mieszkańcami miasteczka...
Pojedynek pokoleń w Jastarni
2010-02-20 Jastarnia, rozrywka
W Jastarni miało miejsce wspaniałe wydarzenie. Międzypokoleniowa impreza, w której dzieci zmierzyły się z dorosłymi. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji, a widownia nie pozostawała wątpliwości, że zabawa była przednia. Zobacz sam!
Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej w Jastarni
2010-01-29 Jastarnia, rozrywka
Karnawał trwa! Bawią się, nie tylko duzi, ale również ci najmłodsi. I to w jakim stylu! Księżniczki, kowboje, superbohaterowie oraz inne osobistości ze świata dziecięcej fantazji, czynili hulanki, tańce i swawole! Sprawdź sam jak wspaniale spędzać czas mogą dzieci z półwyspu. Jak zaangażowanie ze strony kadry nauczycielskiej czyni karnawał także świętem maluchów.
X Jubileuszowy Przegląd Kolęd i Pastorałek w Jastarni
2010-01-22 Jastarnia, religia
Przegląd kolęd w Jastarni dobitnie pokazał, że talent, w czasach popkultury, może bawić i uskrzydlać także poprzez bardziej tradycyjną formę ekspresji. Aranżacje piosenek o tematyce religijnej, ubrały słowa i dźwięk w szaty chóralne jak i obdarzyły je bardziej ostrym brzmieniem. Były stany osłupienia jak i niekontrolowane podrygiwania nóżką w rytm muzyki. Przekonaj się sam!
Sprawozdania roczne samorządowców 2009
2009-12-17 Jastarnia, polityka
Sprawozdanie Burmistrza Jastarni za rok 2009.
Życzenia Świąteczne Samorządowców 2009
2009-12-17 Jastarnia, święto
Życzenia Świąteczne Burmistrza Jastarni 2009
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2024 SEMWIT / StudioFX