Telewizja Półwysep - Strona Główna

Żelistrzewo

filmy dostępne bez logowania
XVIII Turniej Kół Gospodyń Wiejskich
2013-11-24 Żelistrzewo, rozrywka
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się XVIII Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy Rady Gminnej KGW w Gminie Puck, Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Pucku. Gospodarzem turnieju było Koło Gospodyń Wiejskich w Żelistrzewie.
XI Zjazd Kaszubskich Śpiewaków
2013-09-21 Żelistrzewo, inne
W Żelistrzewie spotkali się na swoim jedenastym już zjeździe kaszubskie chóry działające w Radzie Kaszubskich Chórów.
„Wieczaryna”
2013-03-20 Żelistrzewo, rozrywka
"Wieczór z kulturą Białorusi". W ramach wieczoru wystąpił białoruski zespół folklorystyczny "Wieczaryna" działający przy Pałacu Kultury w Mińsku. Oprócz białoruskiej pieśni, zespół wykonał utwory w językach: rosyjskim, hebrajskim, polskim i ukraińskim.
XVII Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Żelistrzewie
2013-01-27 Żelistrzewo, rozrywka
Dnia 27 stycznia 2013 roku w sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się XVII Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy Rady Gminnej KGW w Gminie Puck, Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Pucku. Gospodarzem turnieju było Koło Gospodyń Wiejskich w Żelistrzewie.
20-lecie Samorządu Gminy Puck
2011-05-28 Żelistrzewo, święto
W Wiejskim Domu Kultury w Żelistrzewie, odbyła się Uroczysta Sesja Rady Gminy Puck z okazji 20-lecia Samorządu Gminy Puck. Na Sesje zaproszono wielu wybitnych Gości. Sesja rozpoczęła się od prezentacji historycznej, Wójta Gminy Pana Tadeusza Puszkarczuka na temat osiągnięć Gminy w ciągu tych 20 lat. Podczas uroczystości odbył się koncert muzyki klasycznej w wykonaniu solistów Cappelli Gedanensis.
VII Puchar Ziemi Puckiej w Kulturystyce 2011
2011-04-03 Żelistrzewo, sport
W Żelistrzewie odbył się VII Puchar Ziemi Puckiej w Kulturystyce. Kategorię kulturystyka mężczyzn powyżej 90kg i OPEN wygrał Tomasz Pepłowski. Zobacz naszą relację z tych zawodów!
XV Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Żelistrzewie
2010-11-07 Żelistrzewo, rozrywka
Musicie to zobaczyć – panie w kabaretowych scenkach na temat: „ Szukam pracy” i tańczących kankana.
Inauguracja Roku Kulturalnego Gminy Puck
2010-10-17 Żelistrzewo, rozrywka
OKSiR w Gminie Puck oraz Wiejski Dom Kultury w Żelistrzewie 17 października zorganizowały imprezę inaugurującą kolejną edycję „Roku Kulturalnego w Gminie Puck”. Za najlepszy Dom Kultury w gminie za rok 2009-2010 został uznany ośrodek w Leśniewie który został uhonorowany „Bursztynowym Laurem”.
Dożynki Gminne - Żelistrzewo 2010
2010-08-29 Żelistrzewo, święto
W Żelistrzewie po raz kolejny obchodzono Święto Ziemi Polskiej. Dzień w którym świętuje się ukończenie żniw i prac na polu nazywane jest różnie, Dożynkami, świętem chleba, dniem rolników. Niezależnie jednak od nazwy jest to dzień nas wszystkich, korzystających z płodów ziemi rolnej.
Gala Kulturalna Szkół Gminy Puck
Sezon artystyczny szkół Gminy Puck podsumowany. Po raz kolejny Szkoła Podstawowa w Swarzewie nagrodzona za najaktywniejszy udział jej wychowanków w programach artystycznych. Dzieci wyróżniono za pasje artystyczne w malarstwie, hafciarstwie, formach teatralnych, poezji oraz śpiewie.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2019 SEMWIT / StudioFX