Telewizja Półwysep - Strona Główna

Władysławowo

Kaszubskie Łodzie pod Żaglami
2011-07-24 Chałupy, rozrywka
Pokazy łodzi żaglowych i wiosłowych, maraton pływacki, szanty, prezentacja rzemiosła rybackiego czyli „Kaszubskie łodzie pod żaglami”. Coroczna impreza, będąca okazją do zapoznania z folklorem oraz rzemiosłem Kaszub, odbyła się już XXXIII edycja tej niecodziennej imprezy w Chałupach.
Uroczyste Obchody 90-lecia Jastrzębiej Góry
Obchody 90-lecia rozpoczęły się Mszą św. w kościele pw. Św. I. Loyoli w J. Górze. Podczas imprez towarzyszących można było obejrzeć m.in. wystawę fot. ks. Czesława Kozłowskiego „Lodowcem rzeźbione, wodą ozdobione”, wystawę fot. „J. Góra dawniej i dziś” prace Tadeusza Szwok, Włodzimierza Zieland, Romana Kużel.
Olimpiada Maluchów - OPO Cetniewo 2011
2011-06-08 Wladysławowo, sport
W hali sportowej OPO „CETNIEWO” odbyła się cykliczna impreza organizowana z okazji Dnia Dziecka - Olimpiada Malucha. Gościem honorowym, który otworzył Olimpiadę oraz życzył wszystkim wspaniałej zabawy był nasz znakomity siatkarz Daniel Pliński.
Regaty o Puchar „Małego Morza” 2011
2011-05-01 Chałupy, sport
Po raz 10 na wodach Zatoki Puckiej rozegrane zostały regaty o puchar pierwszego na Półwyspie Helskim kempingu "Małe Morze". W zawodach wzięło udział 12 załóg z całego kraju. Najstarszy zawodnik liczył sobie 88 wiosenek.
IV Kaszubski Weekend Artystyczny 2011
IV Kaszubski Weekend Artystyczny oraz uruchomienie fontanny przy Alei Gwiazd Sportu zainaugurowało sezon letni 2011 we Władysławowie. Zobaczcie jak bawili się mieszkańcy i turyści podczas pierwszej imprezy sezonu letniego.
Władysławowo przed sezonem letnim
2011-04-20 Wladysławowo, turystyka
20 kwietnia Burmistrz Miasta Władysławowa pani Grażyna Cern przedstawiła przedsiębiorcom wyniki ankiety przeprowadzonej w celu identyfikacji potrzeb turystycznych miasta. Warto zobaczyć co w mieście będzie realizowane w najbliższym czasie.
Pokaz kulinarny w hotelu Primavera
W hotelu Primavera w J. Górze odbył się pokaz kulinarny, na którym można było obserwować szefów kuchni, którzy prezentowali swoje wyjątkowe umiejętności. Podczas pokazów można było degustować wyśmienite potrawy m.in. kuchni włoskiej i tajskiej. Wydarzenie stwarzało doskonałą możliwość zapoznania się z najbardziej aktualną i kompleksową ofertą produktów i usług dla gastronomii.
V Memoriał im. Zenka Jakubowskiego - 2011
2011-04-10 Wladysławowo, sport
Po raz piąty w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie odbył się MEMORIAŁ ZENKA JAKUBOWSKIEGO w tenisie stołowym. Organizatorem imprezy był Hotel "Rejs" przy współpracy z OPO "Cetniewo", pod honorowym patronatem Urzędu Miasta.
Światowy Dzień Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych
2011-04-09 Wladysławowo, rozrywka
Światowy Dzień Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych
VIII Sesja Rady Miasta Władysławowa
2011-03-30 Wladysławowo, polityka
30 marca we Władysławowie, odbyła się VIII sesja Rady Miasta. Zapraszamy do obejrzenia obszernej relacji z sesji.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2020 SEMWIT / StudioFX